ПП "ТЕХНО-КОБАЛЬТ" пропонує охорону:
Про нас:

"ТЕХНО-КОБАЛЬТ" надає послуги з централізованої охорони з використанням систем, які працюють з мережі закритих каналів передачі даних ЗАТ "Київстар" і ТОВ «лайфселл». Використання цих систем дозволяє забезпечити необхідну для охорони надійність і захищеність каналу зв'язку, дає можливість оперативно інформувати клієнта про стан сигналізації на об'єкті, часу постановки/зняття з охорони, ідентифікувати користувача та ін.
Сьогодні вже ні для кого не секрет, що найефективніша охорона - це технічна (пультова), а вона повинна бути сучасною, надійною і доступною для кожного. Основні принципи роботи охоронної компанії "ТЕХНО-КОБАЛЬТ", яка розпочала свою діяльність в 2005 році з відкриття в м. Біла Церква сучасного пульта централізованої охорони.
Нам довіряють свою охорону лідери ринку банківських послуг України. Ми пишаємося тим, що надаємо комплекс охоронних послуг для ПАТ "ПриватБанк", ПАТ "ПУМБ", АБ "Південний", ВАТ "Ощадний банк".

Ми надаємо послуги
в різних напрямах:
Роботу виконуємо поетапно:
Аналіз об'єкту

Проведемо аналіз Вашого об'єкту та розрахуємо приблизну вартість.

Розробка проекту

Розробляємо проект згідно параметрам та особливостями Вашого об'єкту.

Монтажні роботи

Проводимо якісні монтажні роботи по встановленню на Вашому об'єкті.

Пусконалагоджувальні роботи

Перевіряємо всі процеси на наявність помилок та збоїв.

Розробка документації

Розробка та узгодження документації по завершенню робіт.

Здача готового об'єкту

Здамо повністю завершений об'єкт з усіма готовими роботами та документами.

Переваги роботи з нами:
Акційні пропозиції:
Нам довіряє великий та малий бізнес
 • Охоронна сигналізація для приміщень і периметрів:

  Фахівці і монтажні бригади наших компаній мають великий досвід роботи монтажу, налагодження, ремонту, підтримки в працездатному стані систем охоронної сигналізації, Ви можете замовити і проконсультуватися у нас по будь-якій описаної нижче системі. Детектори охорони існують на ринку у великому числі, серед них:

  • детектори розбиття скла,
  • лому дверей і замків,
  • пересування людей всередині приміщень,
  • переміщень різних предметів.

  Для розкриття порушення території об'єкту (офісу, будинку, складу, котеджу) застосовують різні охоронні сповіщувачі. Вікна, двері охороняють контактними сповіщувачами, герконами, які показують положення дверних і віконних стулок, кватирок. Додатково можна використовувати ємнісні сповіщувачі, наприклад мобільні, встановлювані на ручки дверей або вікон. Для захисту вікон і дверей застосовуються так само оптикоелектронні сповіщувачі, сповіщувачі розбиття скла. Для захисту дверей і стін від пролому використовують вібраційні і сейсмічні сповіщувачі. Всі види охоронних сигналізацій можна розбити на: стаціонарні (встановлювані в якомусь призначеному місці в приміщенні) і мобільні.
  Охоронні приймально-контрольні прилади (ППК). Це один із самих великих на сьогоднішній день класів охоронного обладнання. Основне призначення даного обладнання перш за все в тому, що воно перевіряє і розпізнає стан шлейфу блокування:

  • "норма",
  • "тривога",
  • "пошкодження шлейфу".

  Ці властивості роблять цей клас охоронних панелей більш захищеним, стабільним до інтелектуального злому. Всі використовувані нашою компанією ППК забезпечені шіфроустройствами управління (клавіатурами), а також блоками резервування електроживлення.
  Радіоохоронні (бездротові) сигналізації - системи сигналізації, які не використовують дротяні лінії (шлейфи), а передають інформацію від детекторів на приймально-контрольний прилад за допомогою радіоканалу.
  Головна їхня перевага:

  • висока мобільність,
  • відсутність будівельно-монтажних робіт,
  • можливість використання при охороні об'єктів, які потребують мінімального втручання (пам'ятники архітектури, музеї і т.д.).

  Автодозвон і GSM апаратура. Добрим доповненням до охоронної сигналізації є пристрій автодозвону та GSM апаратура. В якихось нестандартних і тривожних ситуаціях (неполадки в комунікаціях, екстрений виклик, спрацьовування сигналізації) всі ці пристрої можливо використовувати для сповіщення про те, що сталося. Автоматично відбувається автодозвон на декілька заздалегідь встановлених телефонних номерів: вам, вашим родичам або сусідам, в аварійні служби і ін. Отримуючи дзвінок або кодоване GSM-повідомлення сторона може проконтролювати апаратуру через вбудований прослуховуючий мікрофон, отримати дані з датчиків, запросити дані про роботу приладу та його стан. Дистанційно відправити команду на включення - вимикання релейних блоків, до яких можна підключити масу додаткового обладнання (сирени, лампи, систему пожежогасіння, табло, димову завісу та інше ...)
  Охоронна сигналізація периметрів. Кожна периметральна система має завдання, як можна раніше виявити порушника, ще до його проникнення в будівлі і приміщення, що охороняються, для того щоб попередити будь-які небажані наслідки. Якраз внаслідок цього такі системи охорони є найбільш дієвими знаряддями захисту від несанкціонованого проникнення, адже вони видають сигнал тривоги задовго до того, як зловмисник може прокрастися в зони, що охороняються. Грамотно зроблена і якісно вмонтована система повинна працювати при будь-яких погодних умовах і на будь-якій місцевості. Застосування тих чи інших сповіщувачів для охорони периметра обумовлюється присутністю рослинності (дерев, кущів, високої трави) і інших об'єктів (господарських будівель, інших споруд) в безпосередній близькості або в самій огорожі, котрі можуть ініціювати помилкові спрацьовування охоронних сповіщувачів або деякі зони периметра.
  Для охорони периметра застосовують:

  • пасивні або активні оптикоелектронні сповіщувачі (інфрачервоні),
  • радіопроменеві,
  • радіохвильові,
  • мікрофонні,
  • вібраційні,
  • ультразвукові,
  • ємнісні та мікрохвильові.

  Променеві оптикоелектронні системи. Застосовують принцип перетину порушником оптичного променя, що проходить уздовж кордону периметра. В цьому випадку система видає тривожне повідомлення.
  Радіопроменеві системи.
  Застосовують той же принцип перетину порушником, але вже радіопроменя. Діаметр зони варіюється від часток метра до декількох метрів. Дані системи краще застосовувати на рівній місцевості. Використовують радіопроменеві системи як при конструкції вздовж огорож, так і для охорони необгороджених зон периметра. Справжні системи як правило розраховані на розкриття порушника, який долає межу охорони в повний зріст або нагнувшісь.Загальною недосконалістю радіопроменевих систем є те, що сприйнятливість системи зменшена поблизу приймача і передавача, тому приймачі і передавачі сусідніх зон повинні встановлюватися з перекриттям в кілька метрів. Крім того, радіопроменеві системи недостатньо сприйнятливі прямо над поверхнею землі (30-40 см), що може дозволити порушникові подолати межу охорони поповзом.
  Радіохвильові системи.
  Застосовують для запобігання необгороджених територій. При цьому кабелі монтують в грунт на глибину 15 - 30 см. Подібна організація охорони є прихованою, але схильна до великого впливу погодних умов, що зменшують стійкість її параметрів. Переваги радіохвильових систем перед променевими - самостійність від профілю грунту і точне дотримання лінії огорожі.
  Інфрачервоні датчики.
  Дозволяють захистити периметр порівняно невеликої довжини. Для здійснення роботи такої системи застосовуються датчики виявлення рухомої людини функціонуючи в інфрачервоному (невидимому) діапазоні хвиль і реагують на термічні промені, які виходять від рухомого порушника. На сьогоднішній день представлені варіанти створення одним датчиком коридору (3х3 метри) на довжину до 100 метрів.
  Сейсмочутливі системи.
  Створено на принципі фіксації механічних вібрацій стін спеціальними датчиками вібрацій, звані геофонами.

 • Системи відеонагляду:

  Аналогові та цифрові системи відеоспостереження
  Системи відеоспостереження (англійська абревіатура CCTV - Closed Circuit TeleVision - системи замкнутого телебачення) - призначені для організації відеоспостереження на об'єктах, що охороняються.
  За останні роки відеоспостереження стало невід'ємною функцією комплексної системи безпеки об'єкту, оскільки сучасні системи відеоспостереження дозволяють не тільки спостерігати і записувати відео, але і програмувати реакцію всієї системи безпеки при виникненні тривожних подій або ситуацій.
  Залежно від типу використовуваного обладнання системи відеоспостереження ділять на аналогові і цифрові. Аналогові системи відеоспостереження використовують там, де необхідно організувати відеоспостереження в невеликому числі приміщень і інформацію з відеокамер записувати на відеомагнітофон. Для забезпечення безпеки особливо відповідальних або територіально-розподілених об'єктів використовують цифрові системи відеоспостереження, які, як правило, інтегруються в комплексні системи безпеки. Такі комплекси фіксують, записують і аналізують інформацію, що надходить від відеокамер, зчитувачів системи контролю доступу, охоронних і пожежних датчиків, а також "приймають рішення" по захисту об'єкту в автономному режимі або за вказівкою оператора системи.
  Цифрова система відеоспостереження застосовується в системах безпеки територіально-розподілених об'єктів, а також в комплексах управління безпекою глобальних компаній. Сьогодні цифрові технології відеоспостереження поступово "тіснять" аналогові системи по функціональних і технічних характеристик, а за своєю ціною вже наближаються до вартості аналогових систем відеоспостереження.
  Функції, характеристики і комплектація системи відеоспостереження залежать від вимог, що пред'являються замовником до безпеки об'єкту. Як правило, мінімальна конфігурація такої системи включає в себе: відеокамери, пристрої обробки відеосигналів [квадратори, мультиплексори і ін.], записуючий пристрій [відеореєстратори, відео рекордери] і пристрої відображення відеоінформації [відеомонітори]. У більші системи відеоспостереження встановлюють додаткові керівники і допоміжні пристрої - матричні комутатори, клавіатури управління відеокамерами, відеопринтери, підсилювачі-розподільники, модулятори, телеметричні приймачі і передавачі і інші охоронні пристрої. Аналогові камери відеоспостереження
  В даний час в системи відеоспостереження встановлюють, як правило, аналогові камери відеоспостереження, які відрізняються простотою конструкції і невисокою ціною. Ці відеокамери є оптичними пристроями, ПЗЗ-матриці яких формують відеосигнал з світлового потоку, що проходить через об'єктив і групу лінз і потрапляє на цю матрицю. Також виробляються камери відеоспостереження, які мають вбудований блок перетворення аналогового відеосигналу в цифровий. Такі відеокамери вже можна підключати в цифрові системи відеоспостереження.
  Відеокамери в залежності від завдань, які виконуються в системі відеоспостереження, діляться на групи:
  Безкорпусні камери - мають, як правило, розміри із сірникову коробку, поставляються виробником без корпусу і можуть монтуватися в будь-які предмети інтер'єру приміщення, що стоїть під охороною системи відеоспостереження.
  Мініатюрні відеокамери мають невеликі розміри, власний корпус і можуть встановлюватися як на кронштейни, так і на поворотні пристрої.
  Приховані відеокамери відрізняються найменшими габаритами і використовуються для ведення прихованого відеоспостереження.
  Швидкісні купольні відеокамери оснащені, як правило, швидкісним поворотним пристроєм, завдяки якому відеокамери можуть обертатися зі швидкістю до 400 градусів/с в горизонтальній площині і повертатися у вертикальній площині до 160 градусів. Ці відеокамери кріпляться, як правило, на стелі і встановлюються в системи відеоспостереження банків, казино, супермаркетів та інших об'єктів.
  Чорно-білі відеокамери - сегмент обладнання, який йде в минуле . Знайти на ринку CCTV ці камери від відомих виробників вже практично не можливо.
  Кольорові відеокамери найбільш поширені сьогодні. Поділяються на:

  • камери стандартного і високого розширення;
  • купольні і корпусні з об'єктивом;
  • внутрішні і зовнішньої установки;
  • додаткові опції: ІК-підсвітка, функція «день-ніч» та ін.

  Цифрові відеокамери
  Ці відеокамери мають блок цифрової обробки сигналу, вбудований веб-браузер і формують більш якісне зображення, яке можна передавати у вигляді цифрового сигналу по LAN/WAN мереж системи відеоспостереження. Цифрові відеокамери застосовують на найбільш відповідальних ділянках системи відеоспостереження. Як правило, цифрові камери мають аналоговий і цифровий виходи.
  Об'єктиви для камер відеоспостереження
  Об'єктиви встановлюються на відеокамери з метою збільшення дальності її роботи, поліпшення технічних параметрів і пристосування відеокамери до конкретних умов роботи. Для відеоспостереження за рухомими об'єктами використовують об'єктиви зі змінною фокусною відстанню - трансфокатори. В умовах мінливої освітленості застосовують об'єктиви з автодіафрагмою. На приховані камери прихованої системи відеоспостереження встановлюються об'єктиви типу Pin-Hole.
  Поворотні пристрої для камер відеоспостереження
  Для розширення кута огляду відеокамери і стеження за рухомими об'єктами відеоспостереження, камери встановлюють на поворотні пристрої. Механізм поворотного пристрою переміщує відеокамеру в горизонтальному і вертикальному напрямках, і дозволяє оператору системи відеоспостереження переглядати однією відеокамерою чималі площі території, що охороняється.
  Пристрої обробки відеосигналів
  Пристрої обробки відеосигналів [мультиплексори, квадратори] - це прилади, які обробляють відеозображення, одержувані від кількох камер відеоспостереження, що аналізують зображення і передають їх в заданому форматі на монітор відеоспостереження. Залежно від типу використовуваних відеокамер застосовуються чорно-білі або кольорові пристрої обробки відеосигналів.
  Квадратори - це пристрої системи відеоспостереження, що дозволяють переглядати одночасно на відеомоніторі зображення, що передаються з 2, 3 або 4 відеокамер.
  Мультиплексори дозволяють одночасно виводити на моніторі відеоспостереження зображення з 4 до 32 відеокамер (симплексний мультиплексор), при цьому виконувати послідовний запис цих зображень на відеомагнітофон або вбудований відеореєстратор (дуплексні мультиплексори), а також переглядати на моніторі системи відеоспостереження, одночасно з "живим" відео, раніше записані відеофрагменти (триплексного мультиплексори).
  Записуючі пристрої для відеоспостереження
  Пристрої запису відеоінформації (відеореєстратори, відео рекордери) призначені для запису, зберігання та подальшого відтворення зображень, що надходять як від камер, так і від мультиплексора системи відеоспостереження. Пристрої цифрового запису (відео рекордери, відеореєстратори) здійснюють запис відеоінформації в цифровому форматі безпосередньо на жорсткий диск. Як правило, цифрові відеореєстратори останніх моделей оснащені системою, що реагує на рух в кадрі, і автоматично записують це відео, а так само мають мережеву плату для підключення відеореєстратора до системи відеоспостереження по LAN/WAN мережі.
  Відеомонітори
  Відеомонітори CCTV призначені для цілодобового відображення зображень з відеокамер системи відеоспостереження. Залежно від вимог до системи і використовуваних відеокамер застосовуються чорно-білі або кольорові монітори відеоспостереження.
  Матричні комутатори
  Матричні комутатори системи відеоспостереження є електронні перемикачі, які можуть підключати свій будь-який вхід до будь-якого свого виходу, зберігаючи при цьому режим узгодження навантаження. В системі відеоспостереження такі комутатори підключають різні камери відеоспостереження на відеомонітори, відео записуючим пристроєм, або мультиплексори. Як правило, матричні комутатори застосовуються в великих системах відеоспостереження з числом відеокамер більше 32-х.
  Пристрої друку відеофрагментів
  Відеопринтери включать до складу системи відеоспостереження, коли існує необхідність друку на папері фрагментів тривожних ситуацій, що надходять з камер відеоспостереження. Зазвичай відеопринтери використовую компанії роздрібної торгівлі, банки та ін. Організації, що надають послуги населенню. Тверді копії фотографій, які зареєстрували правопорушення, вже можна передавати в органи внутрішніх справ, в якості речового доказу.

 • Автоматична пожежна сигналізація (АПС):

  "Фірма "ЕФ-ЕС МОНІТОРИНГ" має багаторічний досвід надання своїм клієнтам таких послуг:

  • підготовка та розробка робочого проекту систем пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу;
  • продаж обладнання та його технічне обслуговування;
  • монтажні та налагоджувальні роботи комплексів пожежної безпеки та інтегрованих систем;
  • цілодобовий моніторинг стану системи АПС об'єкта на власному ліцензованому пульті пожежного спостереження.

  Система автоматичної пожежної сигналізації призначена для цілодобового контролю об'єкту, що охороняється, а зокрема для раннього оповіщення власника про виявлення ознак пожежі або задимлення.
  Як правило, система АПС складається з приймально-контрольних приладів, власне засобів виявлення та лінійної частини.
  Вимоги до обладнання АПС регламентуються нормативними документами. Частина з них представлена на нашому сайті.
  Оптимальний вибір устаткування пожежної сигналізації визначається, як правило, такими характеристиками будівлі, як площа території, що захищається, призначення об'єкта та ін. В даний час можна виділити два основних типи станцій пожежної сигналізації: неадресні і адресні.
  "Найпростіші" з них - неадресні. В шлейф сигналізації такого типу включаються звичайні димові, теплові і ручні сповіщувачі. При спрацьовуванні датчика його номер і приміщення на станції не вказуються, ініціюється тільки номер шлейфу. Застосування неадресних систем доцільно для невеликих об'єктів.
  У адресних системах аналіз стану навколишнього середовища і формування сигналу також виробляється самим датчиком, але в шлейфі сигналізації реалізується протокол обміну, що дозволяє визначити, який саме сповіщувач спрацював. У кожному датчику або монтажному цоколі розташована схема установки адреси. Таким чином, система визначає конкретне місце формування сигналу про пожежу, що підвищує оперативність реагування спеціальних служб.
  Основними типами пожежних сповіщувачів є димові та теплові датчики. Прийом інформації від сповіщувачів здійснюється по провідних лініях (шлейфам).
  Як показує статистика, економія на системі пожежної сигналізації далеко не кращий засіб підвищення добробуту, адже при своєчасному виявленні загоряння збиток від пожежі може бути скорочений до мінімуму. Від оперативності дій при спрацьовуванні АПС при загорянні залежить розмір можливих збитків. Саме тому регламентуючі документи наказують обов'язкове підключення об'єкта до цілодобового пульта пожежного спостереження.
  Орієнтовну вартість пожежного спостереження на нашому пульті Ви можете в розділі "Послуги".

 • Охоронна сигналізація:

  ...Ви думаєте про охорону щодня.
  Залишаючи після робочого дня свій офіс або магазин, Ви обов'язково
  замислювались над тим, що до ранку все зароблене вами майно може
  потрапити в руки злодія або буде знищено пожежею...
  ...І ті самі думки коли йдете з дому на роботу...
  Ми позбавимо Вас від цих тривожних думок!

  Сьогодні вже ні для кого не секрет, що найефективніша охорона - це технічна (пультова), а вона повинна бути сучасною, надійною і доступною для кожного.
  Це основні принципи роботи охоронної компанії "ТЕХНО-КОБАЛЬТ", яка розпочала свою діяльність в 2005 році з відкриття в м.Біла Церква сучасного пульта централізованої охорони.
  Ідеологія роботи підприємства - це розвиток міжрегіонального пульта охорони. Сьогодні географія об'єктів, які охороняються нашим пультом, включає в себе м.Київ та практично всі великі населені пункти Київської області.
  "ТЕХНО-КОБАЛЬТ" надає послуги з централізованої охорони з використанням систем, які працюють з мережі закритих каналів передачі даних ЗАТ "Київстар" і ПАТ "МТС". Використання цих систем дозволяє забезпечити необхідну для охорони надійність і захищеність каналу зв'язку, дає можливість оперативно інформувати клієнта про стан сигналізації на об'єкті, часу постановки/зняття з охорони, ідентифікувати користувача та ін.
  З липня 2006р. наше підприємство увійшло до складу засновників Корпорації "IPM Group" (м.Київ). Засновниками корпорації так само є ТОВ "Компанія "БК" (м.Львів) та ТОВ "АВІСАТ" (м.Київ) - ці підприємства є визнаними лідерами на ринку технічних засобів безпеки України.
  Співпраця з провідними компаніями-партнерами дозволяє нам за конкурентними цінами надавати послуги з постачання та монтажу систем безпеки. На всі виконані роботи ми надаємо гарантію 2 роки. Нам довіряють свою охорону лідери ринку банківських послуг України. Ми пишаємося тим, що надаємо комплекс охоронних послуг для ПАТ "ПриватБанк", ПАТ "ПУМБ", АБ "Брокбізнесбанк", АБ "Південний", ВАТ "Ощадний банк", ПАТ "Укрсоцбанк", ПАТ "ПроКредит Банк" та ПАТ "Дельтабанк".
  З метою забезпечення всебічного захисту майна наших Клієнтів в кінці 2007р. нами було створено спеціалізоване підприємство по протипожежному захисту - "ФІРМА "ЄФ-ЄС МОНІТОРИНГ". Нами проведена значна робота по навчанню персоналу, формування матеріально-технічної бази нового підприємства і першим результатом цієї роботи стало отримання ліцензії Державного Департаменту пожежної безпеки МНС України №365777 на проведення робіт з централізованого спостереження за установками пожежної автоматики об'єктів.
  Матеріальну відповідальність за договорами охорони ми забезпечуємо у взаємодії з ДП СК "Гарантія" - нашим надійним страховим партнером, який працює на ринку з 1988 р.
  Всі наші співробітники мають досвід роботи в силових структурах і пройшли відповідне навчання і підготовку. Наші групи швидкого реагування оснащені новими автомобілями, сучасними засобами радіозв'язку, бронежилетами та засобами активної оборони - це дозволяє охоронцям ефективно протидіяти злочинним посяганням на Ваше майно.
  Для оперативного керівництва діями мобільних груп швидкого реагування кожен службовий автомобіль обладнаний системою GPS-контролю - в будь-яку хвилину ми визначаємо розташування наряду і направляємо по сигналу "тривога" найближчу до об'єкта групу.
  У нас діють постійні акції для наших нових або корпоративних Клієнтів - це і відстрочка оплати за монтаж систем безпеки, надання обладнання в безоплатне використання, спеціальні пропозиції по вартості послуг охорони та ін.
  Для кожного Вашого об'єкту ми підготуємо індивідуальну пропозицію по вартості охорони і комплектації системи безпеки.
  Ми гарантуємо нашим Клієнтам повну конфіденційність інформації.
  Ваша безпека - це призначення нашої техніки!

 • Проектування пожежної та охоронної сигналізації, відеоспостереження, систем контролю доступу:

  Фахівці наших компаній можуть виконати для Вас наступні роботи:

  • Передпроектне дослідження об'єкта;
  • Підготувати технічне завдання для всіх систем безпеки (охоронної, пожежної, відео-спостереження, контроль доступу);
  • Підготувати та розробити робочий проект «Охоронної сигналізації»;
  • Підготувати та розробити робочий проект «Пожежної сигналізації»;
  • Підготувати та розробити робочий проект «Сповіщення людей про пожежу»;
  • Підготувати та розробити робочий проект «Відеоспостереження»;
  • Підготувати та розробити робочий проект «Контролю і обмеження доступу»;
  • Підготувати та розробити проектно-кошторисну документацію;
  • Перевірити цінову політику, кошторисну документацію на обладнання систем безпеки;
  • Узгодити проект з контролюючими органами.

Замовити дзвінок